Ocieplenie domu.

Oferujemy Państwu system termoizolacji pianką poliuretanową z wykorzystaniem wysokociśnieniowych urządzeń natryskowych.

Oferujemy Państwu system termoizolacji pianką poliuretanową z wykorzystaniem wysokociśnieniowych urządzeń natryskowych. Technologia hydrodynamicznego natrysku stosowana jest do izolacji wszelkich obiektów, przede wszystkim budynków mieszkalnych (dachów płaskich, poddaszy), obiektów przemysłowych (hal, magazynów, chłodni, zbiorników) i obiektów rolniczych. Aplikacja odbywa się metodą natrysku, przy użyciu specjalistycznych urządzeń wysokociśnieniowych, bezpośrednio na miejscu budowy.

W wyniku zmieszania w głowicy pistoletu natryskowego dwu komponentów powstaje reaktywna substancja szybko spieniająca się twardniejąca o jednolitej, bez spoinowej powierzchni. W przypadki aplikacji pianki na powierzchniach wyeksponowanych na czynniki zewnętrzne czyli dach płaski, warstwa izolacyjna jest dodatkowo pokrywana powłoką z elastomeru lub farby ochronnej. Tworzona jest w ten sposób dodatkowa ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym (UV). Spieniony poliuretan to związek obojętny fizjologicznie. Dzięki natryskowej metodzie nanoszenia, uzyskujemy ciągłość izolacji bez łączeń, powodujących straty termiczne. Mamy możliwość aplikacji w nieregularnych, skomplikowanych oraz trudno dostępnych miejscach skutecznie je wypełniając.

POddasza.

Izolacja poddasza to bardzo ważny etap budowy. Od niego zależy, czy dom będzie efektywny termicznie, czy zimą będzie w nim ciepło, a latem chłodno. Szczelnie wykonane ocieplenie dachu zapobiega stratom ciepła, mogącym sięgać nawet 30%, i w znacznym stopniu obniża koszt ogrzewania budynku. Piana poliuretanowa nakładana natryskowo gwarantuje szczelność nieosiągalną dla innych technik ociepleń, takich jak wełna czy styropian. Bezpośrednio po aplikacji zwiększa swoją objętość wypełniając wszystkie szczeliny i szpary.

Dachy płaskie.

Przeznaczona do zabezpieczania dachów piana poliuretanowa tworzy skuteczną i trwałą hydro i termoizolację. Można ją natryskiwać bezpośrednio na takie powierzchnie jak: blacha, beton, drewno czy papa. Naprawa uszkodzonego dachu nie wymaga więc demontażu starego pokrycia, dzięki czemu zmniejsza się koszt inwestycji. Powłoka powstała po zakończeniu prac jest jednolita i nie posiada łączeń. Ważną zaletą poliuretanu jest również to, że przy miejscowym uszkodzeniu mechanicznym powłoki nie dochodzi do przeciekania dachu.

Fundamenty.

Fundament to najważniejszy element budowy. Zaniedbany proces izolacji fundamentu może skutkować pojawieniem się wilgoci, a w najgorszym wypadku grzyba i pleśni. Aby tego uniknąć, trzeba zastosować odpowiednie materiały i techniki. Do skutecznej izolacji fundamentu doskonale nadaje się pianka poliuretanowa nakładana metodą natrysku. Oferowany przez nas system daje stuprocentowo szczelną hydroizolację. Można go zastosować w przypadku nowych inwestycji, jak również w naprawie przeciekających lub przemarzających fundamentów.

Ściany.

Piana poliuretanowa idealnie nadaje się do ocieplenia elewacji budynku. Szczelnie przylega do każdego rodzaju materiału nie pozostawiając żadnych szpar i łączeń. Tworzy warstwę zapewniającą ochronę przed temperaturą, wiatrem i wilgocią. Dodatkowo opasując budynek, wzmacnia i usztywnia jego konstrukcję. Stosowana na zewnątrz budynku piana poliuretanowa, podczas natrysku zwiększa swoją objętość ponad trzydziestokrotnie. Dzięki temu pokrywa wszelkiego rodzaju szczeliny.

Zapraszamy do współpracy !

Darmowa wycena