Dlaczego Icynene.

Kanadyjska firma specjalizująca się w natryskowych izolacjach termicznych. Od 30 lat Icynene proponuje systemy izolacji z pianki natryskowej o znakomitych właściwościach izolacyjnych.

Środowisko.

Doskonałe rozwiązanie dla architektów, wykonawców, konstruktorów oraz właścicieli domów dzięki wyjątkowej efektywności energetycznej, która gwarantuje zwrot poniesionych na inwestycję kosztów.

Zdrowie.

Nasze wyroby z powodzeniem mogą być stosowane tam, gdzie zależy nam na niższym koszcie, jednak bez straty na wydajności (np. na fermach drobiu, w stadninach koni, oborach i w innych celach rolniczych).

EKONOMICZNOŚĆ.

Wysokiej klasy, aplikowane natryskowo powłoki elastomerowe o szybkim czasie utwardzania stosować można niezależnie od pory roku. Skutecznie chronią przed korozją i czynnikami chemicznymi.

Dlaczego Icynene.

 Od 30 lat Icynene proponuje systemy izolacji z pianki natryskowej o znakomitych właściwościach izolacyjnych, która nie zawiera lotnych związków organicznych, ani gazów niebezpiecznych dla warstwy ozonowej. Icynene działa na 3 kontynentach, a jej produkty zapewniają izolację ponad 450 000 budynków na całym świecie: domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, szpitali, szkół, ekologicznych gospodarstw rolnych, itp.

Izolacje Icynene praktycznie jako jedyne stanowią skuteczną i trwałą odpowiedź na wymogi nowych przepisów z zakresu izolacji termicznej. Zaawansowanie Kanadyjczyków w tej dziedzinie jest niepodważalne, gdyż w swoim kraju mają do czynienia z ekstremalnym klimatem.

Pianka natryskowa dostarcza takich samych korzyści zarówno w dopiero powstających jak i już istniejących konstrukcjach. Koszty związane z codzienną utratą energii są koszmarem sennym wszystkich właścicieli i zarządców istniejących już budynków. My przedstawiamy sposób na redukcję jej zużycia.

Amerykański Departament Energetyki przeprowadził badania, z których wynika, że ogrzewanie, klimatyzacja i oświetlenie odpowiadają za niemal 50% energii zużywanej w komercyjnych nieruchomościach. Co więcej, 40% strat energii spowodowana jest niekontrolowaną infiltracją powietrza. Obniżenie tych kosztów oraz stworzenie bardziej zadowalającej przestrzeni wewnętrznej możliwe jest dzięki izolacjom natryskowym.

Zapraszamy do współpracy !

Darmowa wycena